Krajowe Zrzeszenie Plantatorów Aronii   ARONIA POLSKA Strona Główna Krajowe Zrzeszenie Plantatorów Aronii ARONIA POLSKA
Oficjalne forum KZPA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Dane do logowania się zostały rozesłane wszystkim członkom KZPA. W przypadku nieotrzymania danych do logowania lub problemów z logowaniem prosimy o kontakt na adres: admin@aroniapolska.pl. Zapraszamy do czynnego korzystania!

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: admin
2014-06-20, 09:11
Opłacalność uprawy aronii
Autor Wiadomość
tomaszz

Wysłany: 2013-11-01, 17:33   Opłacalność uprawy aronii

Witam , jak koledzy oceniacie przyszłość uprawy aronii? Dużo się dzieje wokół tego gatunku, czy to rokuję stabilizację czy będzie jak do tej pory.

lecio
Gość
Wysłany: 2014-01-22, 13:49   

Hi, wszystkim a właściwie to tylko jednemu, bo tylu tutaj tylko widziałem.
Ale nic . Od czegoś w końcu trzeba zacząć, no nie ;) nie od razu Kraków zbudowano, albo był to Rzym :lol:
Poważnie teraz, kolega Tomek pyta o przeszłość plantacji i inne szczegóły techniczne. Ja mu na to nie mogę odpowiedzieć, bo się nie znam po prostu :-/ . O jednym mogę go jednak zapewnić; ARONIA ma na pewno przeszłość! Ja spotkałem się z tym owocem przed czteroma laty (4 lata temu 8-) no i od razu ją polubiłem a właściwie uwierzyłem w nią a wtedy nic innego jak wiara mi nie pozostawało. Teraz jestem pewien , że ten owoc jagodowy ma wielką przeszłość przed sobą.
ciao :-)

aronia12

Wysłany: 2014-07-29, 13:36   

Czy Zgromadzenie planuje w najbliższym czasie przekazać związkowcom bieżące informacje na temat sytuacji na rynku i w skupach??
Ktoś może coś wie, czy skupy ruszają?

Odpowiedz do tematu